Місія :: Телегруп Україна

Що об'єднує людей, збагачує їх життя, робить її краще й різноманітніше, розкриває потенціал людського спілкування? Звичайно ж, це комунікація, іншими словами, зв'язок, то чи телефонний, то чи по Інтернету, будь-якій інший, не важливо. Головне, щоб цей світ зв'язку був стійким і постійним. І ми його будуємо! В цьому і полягає місія компанії «Телегруп Україна». Ми знаємо потреби наших клієнтів, і, завдяки роботі висококваліфікованих фахівців, постійно впроваджуємо передові технології, які дозволяють не тільки зменшити витрати на міжнародний, міжміський і мобільний зв'язок, Інтернет і телебачення, а й отримувати усі послуги тільки найвищої якості.

Місія

ДП «Телегруп Україна» поступово стає лідером в області унікальних технологій телекомунікацій в Києві та Київській області, перетворюючи в легкість і комфорт спілкування останні науково-інженерні інновації. Ми не тільки вдосконалюємо технічні розробки, а й виводимо послуги зв'язку абсолютно на новий рівень.

Телекомунікаційна компанія «Телегруп Україна» прагне максимально задовольняти потреби та побажання своїх абонентів, демонструючи гнучкий, індивідуальний і комплексний підхід до запитів кожного з них. Довгострокове партнерство, повна інформаційна відкритість, довіра, ваші захищені інвестиції - ось наші головні пріоритети в роботі.

Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.