«Літо Інтернету в подарунок» :: Телегруп Україна

«Літо Інтернету в подарунок»

«Літо Інтернету в подарунок»

Акція: "Три літні місяці безкоштовного інтернету"!

При підключенні до мережі «Телегруп-Україна» до 31 липня 2019 р., Нові Абоненти отримують три місяці безкоштовного інтернету (абонентська плата за три літніх місяці - 0 грн).

Акція поширюється на нових Абонентів мережі «Телегруп-Україна» в ЖК «4 Сезони».

Підключитися дуже легко: треба залишити заявку на сайті або звернутися до представників центру обслуговування абонентів.

Умови акції

  • Акція проводиться для нових Абонентів фізичних осіб підключилися до 31.07.2019г.
  • Під новими абонентами розуміються абоненти, які не перебували в договірних відносинах про надання послуг з «Телегруп- Україна» за адресою підключення протягом п'яти місяців до моменту підключення.
  • Під фізичними особами розуміються власники і наймачі квартир, які використовують послуги виключно для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності.
  • Для підключення по Акції необхідно внести авансовий платіж в розмірі не менше однієї абонентської плати обраного тарифного плану.
  • З 01.09.2019г. починається списання грошових коштів з особового рахунку, згідно повної вартості обраного тарифного плану.
  • Абонент, який підключився по Акції, не може змінити тарифний план на менший протягом чотирьох місяців з моменту підключення. Починаючи з п'ятого місяця, абонент може змінювати тарифний план.
  • У разі розірвання Договору про надання послуг зв'язку за ініціативою Абонента раніше трьох місяців з дати підключення, «Телегруп - Україна» має право вимагати від Абонента сплати різниці між вартістю наданих абоненту послуг, розрахованих відповідно до повної вартістю тарифного плану за весь термін надання послуг на умовах Акції, і гарантійним авансовим платежем.
  • Грошові кошти, внесені авансовим платежем на рахунок при підключенні по Акції, поверненню не підлягають.
  • Зазначена в тарифних планах швидкість є максимально можливою. Швидкість доступу до мережі Інтернет є величиною невизначеною і залежить від ряду параметрів, в тому числі, технічних характеристик підключення, маршруту і поточного завантаження каналів, характеристиками встановленого абонентського обладнання, версією програмного забезпечення або використовуваного стандарту, місцем розташування запитуваної контенту. Всі параметри є змінними і не гарантуються «Телегруп - Україна» за межами своєї мережі.