Розумний дім

Гармонія дизайну, екології
і сучасних технологій
у вашому домі!

Розумний дім покликаний зробити ваше життя комфортним та безпечним, він координує роботу всього інженерного обладнання в будинку, щоб ваша увага не відволікалася на дрібні побутові питання.

Отже, які ж системи контролює Розумний дім? Освітлення, електропостачання, кліматичне обладнання, системи безпеки, аудіо- та відеоапаратуру, побутову техніку.

Система освітлення «Розумний дім»

Розумний дім керує освітленням в будинку: штучним (джерела світла), так і природним, відкриваючи або закриваючи штори.

Детальніше
Система освітлення «Розумний дім»
Підключення аудіо та відеотехніки в систему розумний дім

Підключення аудіо та відеотехніки в систему розумний дім

При підключенні аудіо- і відеотехніки в систему Розумний дім, ви зможете слухати улюблену музику в будь-якому приміщенні.

Управління музикою, відеопрогравачами, телевізорами з одного пульта (смартфон, iPad) у всіх приміщеннях будинку.

Детальніше

Підключення систем безпеки

Підключення систем безпеки до Розумного дому дозволить бути спокійним з приводу захищеності свого житла.

Тепер ви завжди будете отримувати оперативні повідомлення, якщо щось трапиться (хтось проникне в будинок, або навіть просто подзвонить в двері, спрацюють датчики протипожежної системи або програма антизатоплення), а якщо Розумний будинок не надсилає повідомлення - отже, все в порядку!

Детальніше
Підключення систем безпеки
Основні сценарії управління Розумним домом

Основні сценарії управління Розумним домом

Для простоти управління Розумним домом існують сценарії, які запускають задану програму за розкладом або одним натисканням

Основні сценарії: "Імітація світанку", "Пішов", "Прийшов", "Вечір", "Кіносеанс", "Романтика", "Імітація присутності", "Сон", "Відпустка". Можливе використання і інших сценаріїв: "Обід", "Вечірка", "Вечірка у басейну", "Відпочинок", "Медитація", "Класична музика" - простір для фантазії не обмежений!

Детальніше

Система клімат контролю для розумного дому

Скільки часу ви витрачаєте на контроль і управління всією кліматичної технікою в вашому домі, незважаючи на те, що багато які з цих приладів оснащені спеціальними пристроями управління - пультами? Напевно, багато, чи не так. А ось «Розумний дім» зробить це все за вас, налаштовуючи і підтримуючи необхідний клімат контроль в будинку! Все, що вам залишиться - насолоджуватися комфортом і затишком!

Детальніше
Система клімат контролю для розумного дому
Управління розумним домом

Управління розумним домом

Управління Розумним домом відбувається в автоматичному режимі, з телефону через Інтернет або з домашніх панелей управління. Сучасні рішення домашньої автоматизації за замовчуванням мають на увазі віддалений доступ до всіх функцій Розумного будинку.

Детальніше

Напевно ви бачили в фільмах, як господар повертається з роботи додому, і ніби за помахом чарівної палички перед ним відкриваються вхідні двері, вмикається світло, музика ?! Думаєте це казка? Фантастика? Ні! Це реальний світ чудес і високих технологій під назвою «Розумний дім»! Тепер і ви можете стати володарем такого чарівного хаузу! «Smart Home» від ДП «Телегруп Україна» допоможе вам виконати своє бажання.

Майбутнє поруч з вами вже сьогодні! Всі ваші турботи перекладе на себе інтелектуальний будинок. Він володіє неабияким «розумом», здатним самостійно вирішувати будь-які побутові завдання. Чому саме наш «Розумний дім» краще за інших? Чи не скромничати, але ДП «Телегруп Україна» спеціалізується на впровадженні системи «Smart Home» будь-якої складності. Наші менеджери і консультанти розкажуть вам все про проект, порадять, які саме функції розумного будинку підходять для вашої резиденції найбільше, а ви в свою чергу зможете самостійно контролювати установку системи і вибрати один із запропонованих варіантів - бюджетний або елітний інтелектуальний будинок.

Не зволікайте і пориньте в казку, яка стане для вас реальністю: отримаєте ефективну автоматизацію вашого хаузу, використовуючи по максимуму інтелектуальні функції розумного будинку за прийнятною ціною і на вигідних умовах від ДП «Телегруп Україна» прямо зараз!

Коли ваша квартира буде обладнана системою «Розумний дім», ви отримаєте:

  • новий рівень комфорту - усі побутові дрібниці будинок бере на себе, будь це включення світла або забезпечення необхідної температури;
  • економію енергоресурсів (30-40%) і особистого часу;
  • безпеку житла і оперативний звіт про будь-яку позаштатну ситуацію, як, наприклад, проникнення в будинок або витік води;
  • статусність - володіння такою системою говорить про те, що господарі будинку дотримуються сучасного стилю життя і цінують свій час;
  • екологічність або «фактор здоров'я», так як в грамотно спроектованому розумному домі створюється сприятлива для фізичного і морального здоров'я середа.

Наприклад, такий важливий аспект життя, як сон: в розумному будинку ви будете добре висипатися. Швидко заснути буде легше з імітацією заходу сонця, а прохолода вночі і тепло з ранку допоможуть бути в тонусі цілий день.