Управління розумним домом :: Телегруп Україна

Управління Розумним домом відбувається в автоматичному режимі, з телефону через Інтернет або з домашніх панелей управління. Сучасні рішення домашньої автоматизації за замовчуванням мають на увазі віддалений доступ до всіх функцій Розумного будинку.

Вирушили у тривале відрядження або на відпочинок за кордон, немає на кого залишити свій будинок або квартиру? Не варто турбуватися. З системою «Розумний дім» ваша резиденція буде в цілковитій безпеці. Керувати нею можна на будь-якій відстані, а спостерігати за тим, що відбувається і контролювати можна здалеку, використовуючи сучасні гаджети. Сучасні рішення домашньої автоматизації за замовчуванням мають на увазі віддалений доступ до «Розумному дому» і до всіх його функцій по заздалегідь заданим сценарієм і програмою.

Яким же чином здійснюється контроль і управління «Smart Home»?

  • Управління «Розумним домом» з домашніх панелей управління - сенсорних панелей. Ними управляти може навіть дитина. Вони прості і зручні у використанні, і вміщають в себе всю технічну структуру резиденції - управління домашнім і присадибним освітленням, клімат- контроль, вентиляцію, електроприлади та інші пристрої, в загальному, всім тим, чим оснащений інженерно ваш будинок. На дисплеї зображена схема вашого будинку з усіма підключеними до неї пристроями з російським інтерфейсом, вказані всі функції і сценарії, які виконує система «Розумний дім».
  • Управління «Розумним домом» з телефону або управління «Розумним домом» через Інтернет. Сьогодні можна знайти в Інтернеті і встановити на ваш телефон (смартфон, планшет, комп'ютер) спеціальний додаток «Smart Home» і управляти системою на відстані при наявності покриття оператора або через Wi-Fi. До того ж, вже кілька років "Smart Home" може підлаштовуватися під поточну погоду, отримуючи дані з Інтернету або від власної метеостанції. Підключіться до мережі через браузер з таким же інтерфейсом як на панелі, і спостерігайте за тим, що відбувалося на відстані в тисячі кілометрів.

Ви завжди будете мати віддалений доступ до «Розумного дому» прихопивши панель управління з собою. Варто знати, що вона має модулі GSM і Wi-Fi. Заряду батареї вам буде досить, щоб безперервно контролювати всі процеси в вашому домі протягом 10 годин, а в режимі очікування панель працює кілька тижнів. Маючи таку панель завжди при собі, ви можете бути впевнені в безпеці вашої резиденції!

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.