Система освітлення «Розумний дім» :: Телегруп Україна

Розумний дім керує освітленням в будинку: штучним (джерела світла), так і природним, відкриваючи або закриваючи штори.

Звичні господареві настінні вимикачі світла в квартирі з системою «Розумний дім» канули в Лету. Так, вони, безумовно, зручні, якщо є 1-2 джерела освітлення. Але сучасні квартири або будинкі іноді мають 10-13 груп світильників в одному приміщенні - верхнє освітлення, бра, нічні світильники, різні підсвічування, чергове освітлення, світло в шафах і сервантах, інше. Уявляєте, скільки вам знадобиться вимикачів світла? Тому, розробники системи «Розумний дім» вигадали запрограмовану гнучку прив'язку, яка буде вмикати світильники в вашому домі за вашим бажанням, так званий світловий сценарій.

Система освітлення «Розумний дім» самостійно ввімкне і вимкне необхідне джерело світла, залишаючи саме той, який необхідний в потрібну мить. І всі ці процеси відбуваються автоматично, за заздалегідь заданою програмою, в роботі якої використовуються датчики освітлення, руху, положення штор, дверей, і т.д. Ви просто заходите в приміщення, і запалюється світло, а коли залишаєте його - світло вимикається. Зручно? Ще б! Не потрібно застосовувати ніяких зусиль - включення і відключення освітлення реагує на ваш рух. Система освітлення оцінює кількість необхідного світла в будинку самостійно.

Система освітлення «Розумний дім», її функції і застосування:

  • Автоматичне (за датчикам руху) і дистанційне ввімкнення / вимикання світла у всіх приміщеннях будинку.
  • Зміна яскравості (діммірованіе) - щоб світло став яскравішим або навпаки, приглушити, щоб не різало очі.
  • Вибір кольору освітлення - будь-які відтінки при використанні RGB LED стрічок. Тепер колір освітлення буде підлаштовуватися під колірну гамму інтер'єру, щоб ще сильніше підкреслити ідею дизайну. Або ж ви зможете задати колір під свій настрій.
  • Вуличне освітлення / декоративне підсвічування фасаду і ландшафту також вмикається з одного пульта. Автоматичне ввімкнення / вимикання за часом доби, присутності.
  • Автоматичне або дистанційне керування ролетами, шторами, гардинами, жалюзями, декоративними елементами даху і стін. Використання будь якої фурнітури - як звичайної, так і спеціалізованої, багатоклавішні.

Система освітлення «Розумний дім» керується за допомогою єдиної панелі управління або пульта. Ви можете нею керувати навіть поза домом, навіть з будь-якої точки планети! Ще одна родзинка системи: під час вашої відсутності вона може стати незамінним сейфером, охороняти ваш будинок від зловмисників і імітувати присутність господарів в будинку, створюючи світлові і шумові ефекти у домі.

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.