Основні сценарії управління Розумним домом :: Телегруп Україна

Для простоти управління Розумним домом існують сценарії, які запускають задану програму за розкладом або одним натисканням

Основні сценарії: "Імітація світанку", "Пішов", "Прийшов", "Вечір", "Кіносеанс", "Романтика", "Імітація присутності", "Сон", "Відпустка". Можливе використання і інших сценаріїв: "Обід", "Вечірка", "Вечірка у басейну", "Відпочинок", "Медитація", "Класична музика" - простір для фантазії не обмежений!

Комплексна система управління «Розумний дім» повністю автоматизована і складається з ряду програм. В першу чергу, це опція автоматизованого освітлення з виставленими автоматичними таймерами і датчиками, які регулюють світло. Одним з елементів програми управління «Розумний дім» є установка автоматичної сигналізації і відеоспостереження, які подбають про безпеку вашого будинку від небажаних візитерів. Завдяки системі, ви з легкістю можете контролювати клімат в приміщенні - теплопостачання, в тому числі вентиляцію і кондиціонування. Іншими словами, ви завжди можете підтримувати комфортну температуру повітря, вологість і свіжість в будинку. Комплексна система управління «Розумний будинок» включає в себе мультирум, значно скорочуючи витрати на додаткову аудіо- та відео техніку будинку, створюючи в житловому приміщенні домашній кінотеатр і музичний центр за запитом.

Автоматизація будівель «Розумний дім» вирішує будь-які питання, пов'язані з обслуговуванням, постійним або періодичним контролем абсолютно всіх підключених до неї приладів і інженерних систем без зусиль з боку людини. Це значно економить не тільки час і сили, а й гроші. Автоматизація будівель «Розумний дім» закладена, по суті, в одну невелику панель або пульт, що спрощує процес управління всіма видами електрообладнання та інженерних систем. Причому моніторити те, що відбувається в будинку можна на величезній відстані від власного житла - через Інтернет і телефон, встановивши спеціальний додаток «Smart Home».

Основні сценарії управління розумним домом:

  • Імітація світанку - якщо на вулиці світло, то відкриються штори, якщо темно - Розумний дім поступово ввімкне світло в кімнаті, щоб в призначений час ви прокинулися бадьорим і повним сил.
  • Пішов - коли нікого не буде вдома, то при виході натисніть на клавішу «Пішов»: світло / плита вимикаються, вода буде перекрита, зачиняться штори, ввімкнеться сигналізація і запис з відеокамер, будинок перейде в режим енергозбереження (влітку - вимикаються кондиціонери, взимку - знизиться температура опалення).
  • Прийшов - ввімкнеться світло, відкривається вода, будинок зустрічає затишним теплом взимку і прохолодою влітку. Можлива активація сценарію «Прийшов», коли будинок знімається з сигналізації.
  • Вечір - штори закриваються, включається світло, спокійна музика.
  • Кіносеанс - штори зачиняються, повільно гасне світло, вмикається кіноекран - насолоджуйтеся переглядом!
  • Романтика - штори зачинені, вмикається тепле світло і тиха ніжна музика. Вам ніщо не завадить ...
  • Імітація заходу для дитячих спалень - діти самі побажають спати і без капризів заснуть.
  • Сон - температура знизиться для комфортного сну, світло вимикається або переходить в нічний режим.
  • Відпустка - будинок перейде в режим енергозбереження, вимикаються майже всі електроприлади, включиться сигналізація і запис відео. При бажанні активується режим імітації присутності - буде вмикатися світло і музика, запис голосів, відчинятися-зачинятися штори.
  • Можливе використання і інших сценаріїв: "Обід", "Вечірка", "Вечірка у басейну", "Відпочинок", "Медитація", "Класична музика" - простір для фантазії не обмежений!

Замовте інтелектуальну систему «Smart Home» прямо зараз і «пишіть» свої власні сценарії управління «Розумним домом» самостійно! Ваше перебування у вашій оселі з таким помічником як «Розумний дім» стає комфортним, безпечним і зручним!

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.