Підключення систем безпеки :: Телегруп Україна

Підключення систем безпеки до Розумного дому дозволить бути спокійним з приводу захищеності свого житла.

Тепер ви завжди будете отримувати оперативні повідомлення, якщо щось трапиться (хтось проникне в будинок, або навіть просто подзвонить в двері, спрацюють датчики протипожежної системи або програма антизатоплення), а якщо Розумний будинок не надсилає повідомлення - отже, все в порядку!

Всім нам знайома фраза "Мій будинок - моя фортеця". Але як зробити так, щоб Ваш будинок або Ваша квартира дійсно стали надійним фортом, місцем, де Вам і вашим близьким жилося б комфортно і затишно, а головне - безпечно? Особливо це актуально в той час, коли ми відсутні вдома якийсь час - їдемо на відпочинок, у відрядження, та й просто відлучати на дві-три години з рідної оселі. Ну що ж, ми підкажемо, як убезпечити Ваш будинок і його територію від несанкціонованого проникнення, щоб ви були спокійні за майно в будинку на час вашого в ньому відсутність.

Експерти ДП "Телегруп Україна" настійно рекомендують встановити надійну систему безпеки. Вона є оптимальним засобом захисту об'єкта від злодіїв, прекрасно розпізнає типові критичні ситуації, аналізує і швидко реагує на них, завдяки спеціально вбудованої програмою. У сучасні системи безпеки вбудовані інтелектуальні модулі з великими технічними програмами, які автоматично і самостійно виконують всі процеси - спостереження, реагування, оповіщення (до слова, щоб виконати таку роботу, знадобиться охоронна служба з величезним штатом співробітників і техніки). Іншими словами, залучення людського фактора до системи безпеки тут зведена до мінімуму.

Дана система стежить за порядком в будинку самостійно, за допомогою відеоспостереження в режимі реального часу. Вона оперативно реагує не тільки на проникнення підозрілих і неблагонадійних осіб в будинок, але і на надзвичайні події, які в ньому відбуваються, наприклад, на загоряння або витік газу, виявляє залишені без нагляду речі у будинку, під'їзд невідомого автомобіля, і багато іншого. І найголовніше, така система безпеки оперативно повідомляє на мобільний телефон власника будинку про ситуації, що склалася, показуючи картинку того, що відбувається (відео on-line). Ну а якщо ніяких повідомлень на ваш мобільний телефон не приходить, будьте спокійні - у вашому будинку все в повному порядку!

Складові частини системи безпеки:

 • Охоронна сигналізація;
 • Відеоспостереження;
 • Пожежна сигналізація (контроль задимлення і загазованості в приміщеннях);
 • Домофон. В якій би точці світу Ви не знаходилися, Ви завжди знаєте, хто приходив в гості, отримуючи повідомлення або дзвінки на Ваш смартфон. Ця програма дозволяє Вам спілкуватися з Вашим гостем, відкрити йому двері або відмовити в доступі, і при бажанні записати розмову;
 • Контроль за Вашим автомобілем і відкриття воріт при в'їзді;
 • Біометричний контроль доступу. Програма відкриття дверей по відбитку пальця (ніякої стороння людина не зможе проникнути в Ваш будинок, а діти зможуть потрапити в будинок, втративши свої ключі);
 • Інженерна безпека (контроль за працездатністю всіх інженерних систем);
 • Сповіщення власника будинку по мобільному телефону про злом, несанкціоноване проникнення, надзвичайну подію з переглядом відео on-line.

Як працює найпростіша система безпеки:

 • В "диспетчерську" надходять тривожні повідомлення про те, що відбувається в будинку;
 • Всі порушення фіксує камера відеоспостереження;
 • Тут же спрацьовує сигналізація в будинку;
 • Система оповіщає людей, що знаходяться в будинку, про небезпеку;
 • Блокуються або навпаки, розблоковуються, всі пристрої в будинку - двері, ворота, турнікети, інше;
 • Застосовуються засоби активного захисту.

ДП "Телегруп Україна" допоможе в розробці, впровадженні, установці і модернізації систем безпеки у Вашому домі. Наші кваліфіковані фахівці забезпечують повне технічне і сервісне обслуговування систем безпеки. При підключенні ми враховуємо всі побажання клієнта і нестандартні нюанси кожного конкретного житла. Звичайно, повністю ці системи не захистять Вас і вашу родину від неприємностей, але ось попередити і, по можливості, уникнути небезпек, які несуть загрозу Вашому житті, вони здатні. Для більш докладної інформації про підключення систем безпеки, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Телегруп Україна
Телегруп Україна Телегруп Україна
ДП «Телегруп-Україна» - IT-компанія з 20-річним досвідом роботи на ринку телекомунікаційних послуг, а також офіційний представник компанії Telegroup Technologies Corp. в СНД і країнах Балтії. Ми надаємо своїм клієнтам підключення до IP-телефонії, київським багатоканальним SIP-номерам, віртуальним IP-АТС, високошвидкісного Інтернету, кабельного телебачення і IPTV.